Контакти
Прокрути вниз
Головна
Послуги

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазинів є одним з найбільш ресурсомістких і трудовитратних форматів. При розробці онлайн-ритейлу беруть участь практично всі експерти внутрішніх відділів компанії Tera Group.

Від 600$
02.

Корпоративний сайт

Створюється згідно з фірмовим стилем компанії і є ефективним комунікатором, який дає можливість систематизувати процеси обміну даними та інформацією між співробітниками.

Від 400$
03.

Сайт-візитівка

Створення сайту для компанії, який презентував би і сферу діяльності, і продукт, і досвід, і експертизу – відмінне рішення у надзвичайно конкурентному полі.

Від 290$
04.

Лендінг

«Односторінник», цільова або посадкова сторінка – все це синоніми ефективного маркетингового інструменту – landing page. Це – односторінковий сайт, який створюється для конкретної послуги або певного товару.

Від 230$
05.

Система бронювання

Універсальна авторська система бронювання для автопрокатних компаній, готелів, агенств з нерухомості, рекламних компаній (оренда рекламних площ), яхт-клубів.

Від 860$
06.

Реклама в Google та FB

Одним з ефективних методів, що забезпечує стабільний результат швидкого залучення цільового відвідувача на сайт є реклама Google. Це – універсальний і здатний адаптуватися для будь-якого бізнес-формату маркетинговий інструмент.

Від 100$
07.

Переглянути кейси

All rights reserved/2021

Контакти
Close